Prisijungti
Ieškoti

Apie projektą

Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA nuo 2015 metų įgyvendina projektą LIETUVOS KINO FONDAS, kuris yra dalinai finansuojamas iš Lietuvos Kultūros tarybos administruojamos kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos.

LIETUVOS KINO FONDO tikslas yra sukurti patrauklią, viešai prieinamą visų laikų lietuviškų filmų archyvą, mažinti piratavimą, suteikti galimybę lietuviško kino kūrėjams gauti papildomas pajamas, vykdyti lietuviško kino sklaidą užsienyje.

Projektas pristato Lietuvos kūrėjų audiovizualinius kūrinius (dokumentiniai, vaidybiniai, animaciniai filmai), sukurtus nuo 1957 metų, kuriuos vartotojai “streaming” būdu gali žiūrėti ne tik savo mobiliuose įrenginiuose, bet ir kompiuterių, TV ekranuose.

Siekiame, kad LIETUVOS KINO FONDAS taptų patrauklia lietuviškų filmų platforma, kurioje lietuviško kino kūrėjai pristatys savo sukurtus naujausius audiovizualinius kūrinius Lietuvos ir užsienio žiūrovams.

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami.

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2019 © AVAKA