Prisijungti
Ieškoti

Apie projektą

Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA nuo 2015 metų įgyvendina projektą LIETUVOS KINO FONDAS. 

LIETUVOS KINO FONDO tikslas yra sukurti patrauklią, viešai prieinamą visų laikų lietuviškų ir Europos kino kūrėjų kino platformą, mažinti piratavimą, suteikti galimybę lietuviško kino kūrėjams gauti papildomas pajamas, vykdyti lietuviško kino sklaidą užsienyje, mažinti kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų socialinę atskirtį suteikiant galmybę žiūrėti filmus platformoje jiems prieinamu formatu.

Projektas pristato Lietuvos kūrėjų audiovizualinius kūrinius (dokumentiniai, vaidybiniai, animaciniai filmai), sukurtus nuo 1957 metų bei naujausius Lietuvos ir Europos kino kūrėjų filmus, kuriuos vartotojai “streaming” būdu gali žiūrėti ne tik savo mobiliuose įrenginiuose, bet ir kompiuterių, TV ekranuose. 

Siekiame, kad LIETUVOS KINO FONDAS taptų patrauklia Lietuvos ir Europos kino kūrėjų filmų platforma, kurioje kino kūrėjai pristatys savo sukurtus naujausius audiovizualinius kūrinius Lietuvos ir užsienio žiūrovams.

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA