Adomas nori būti žmogumi

Rež. Žalakevičius Vytautas

Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!

Filmo aprašymas:

Po ikikarinį Kauną šlaistosi jaunuolis Adomas -- besiglaudžiantis senoje baržoje, neprivalgantis, besiklausantis jos keistuolio kapitono skeptiškų fantazijų. Kartą per atsitiktinumą Adomui pavyksta įsidarbinti pasiuntinuku emigracijos biure „Alfa“. Vaikinui nesvarbios biuro viršininko Dausos, jo bendrininko, praminto „Amerikonu“, suktybės, jis turi duonos kąsnį, svajoja išvažiuoti drauge su pamilta mergina Liuce į kokį egzotišką užjūrio miestą. Bet Liucė patinka ir pagyvenusiam „Amerikonui“, ketinančiam užrašyti jai savo restoraną, ir Dausai, kuris, palikęs biurą, aibes skolų ir potencialių emigrantų, neria drauge su nesusivokiančia mergina į užsienį. Kapitonas irgi įsipainiojo į iliuzinę aferą su baržos draudimu, ir pats padėjo galvą Nemuno dugne. Nelaimėlis Adomas lieka tarsi išeities taške: šįsyk jį dar priglaus šlubis uosto sargas, bet šiaip jau herojaus ateitis – visai miglota.

Daugiau Mažiau

Vaidina:

Adomą – Vytautas Puodžiukaitis, Liucę – Audronė Bajerčiūtė, kapitoną – Juozas Miltinis, Petrą – Stasys Petronaitis, jo tėvą – Valys Derkintis, „Amerikoną“ – Vaclovas Blėdis, Dausą – Donatas Banionis, blondinę – Dana Rutkutė, Liucės tetą – Janina Rudzinskaitė, „Tipą“ – Bronius Babkauskas, kelnerį -- Algimantas Masiulis, valstietį – Vaclovas Muraška; Algimantas Kundelis, Vlada Mikštaitė, Romualdas Tumpa, Viktorija Vadopolaitė, Kazimieras Vitkus, Algirdas Voščikas, A.Atkočiūnas, T.Veljaminova.

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
1959
01 val. 25 min.
Gira Vytautas Sirijos
Žalakevičius Vytautas
Mockus Algimantas
Ničius Algirdas
Bimbaitė Viktorija
Balsys Eduardas
Babkauskas Bronius
Bajerčiūtė Audronė
Banionis Donatas
Blėdis Vaclovas
Derkintis Valys
Kundelis Algimantas
Lopas Vakaris
Masiulis Algimantas
Mikštaitė Vlada
Miltinis Juozas
Muraška Vaclovas
Petronaitis Stasys
Puodžiukaitis Vytautas
Rudzinskaitė Janina
Rutkutė Dana
Sutkus Jonas
Tumpa Romualdas
Vadopolaitė Viktorija
Vitkus Kazimieras
Voščikas Algirdas
Daugiau Mažiau
Lietuvos kino studija

Parsisiųskite

Parsisiųskite "Kino fondas" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris


2014-2017 © AVAKA