Prisijungti
Ieškoti
Andrejus Tarkovskis: kinas kaip malda / Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer Andrejus Tarkovskis: kinas kaip malda / Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer
N-13  

Andrejus Tarkovskis: kinas kaip malda / Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer

Rež. Andrey A. Tarkovsky

> Žiūrėti filmą 97 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Andrejus Tarkovskis: kinas kaip malda / Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer Andrejus Tarkovskis: kinas kaip malda / Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer
N-13  
Filmo subtitrai  :  anglų, lietuvių
Originalo kalba:  Rusų
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Ar įmanoma praėjus daugiau nei trisdešimčiai metų išgirsti genialaus režisieriaus mintis apie gyvenimą, profesiją ir pašaukimą? Šio filmo pagrindą sudaro jo sūnaus kruopščiai surinkti vaizdo ir garso įrašai, kuriuose Andrejus Tarkovskis atskleidžia pirmuosius prisiminimus, savo požiūrį į kiną, kalba apie religijos ir dvasingumo svarbą, kūrybą įkvėpusius menininkus – Šekspyrą, Bachą, Tolstojų. Filme girdime jį atviraujant apie cenzūrą ir dilemą – likti Sovietų Sąjungoje ar emigruoti į Vakarus.

„Egzistuojant nesuskaičiuojamai gausai A. Tarkovskio kūrybą ir įtaką šiuolaikiniam menui aiškinančių teorinių studijų, jo sūnus mus sugrąžina prie paties režisieriaus minčių ir pasaulėjautos ištakų, dalijasi emocija, kuri gaubė susitikimus su šiuo didžiu menininku ir gyvenimo mentoriumi. Filme nuskamba ir anksčiau neviešinti režisieriaus kūrybai ypatingą įtaką dariusio tėvo Arsenijaus Tarkovskio poezijos įrašai. Filmas apima tris kartas trunkančią kūrybinę ir filosofinę mintį.“ (Aistė Račaitytė)

 

Daugiau Mažiau
Dokumentinis
Dokumentika
2019
01 val. 37 min.
Andrey A. Tarkovsky
Alexsey Naidenov
Michal Leszczylowski
Andrey A. Tarkovsky
Gianfranco Tortora
Paolo Maria Spina
Dimitri Klepatsky
Peter Krupenin
Kino Pavasaris Distribution

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2020 © AVAKA

Atsiprašome, šiuo metu kūrinio prieiga Jums yra negalima dėl prodiuserio pasirinkto geografinio apribojimo.
Ši funkcija galima tik prisijungus.