Prisijungti
Ieškoti
Andrius Andrius
 

Andrius

Rež. Algirdas Araminas

> Žiūrėti filmą 63 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Andrius Andrius
 
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:

Filmo aprašymas:

Vilniuje be tėvo auga nenustygtančios fantazijos dešimtmetis Andrius. Pavargusi dėl kasdienių rūpesčių mama gali jam skirti nedaug laiko, bet yra dar muzikos mokykla, yra bendrojo lavinimo pamokos, kurių berniukas nemėgsta, nes mokytoja lituanistė ne visada tinkamai įvertina poetinę jo rašinių prasmę. Yra kaimynų senbernaras Pūkelis, kurį dažnai leidžia pavedžioti, o senamiestyje gyvena buvęs geografijos mokytojas Rauplėnas, lankytis pas kurį, džiaugtis jo drugelių kolekcijomis, potraukiu senoviniams skraidymo aparatams Andriui – visada šventė.
Muzikos mokykla pakvietė būrelį moksleivių iš Prahos. Vilniečiai „išsidalė“ tuos devynis vaikus, o Andriui „atiteko“ Jana. Nors ir mergaitė, bet šauni: tuoj pradėjo orientuotis lietuviškai, apgynė Andrių, lengvai permesdama per petį ilgšį skriaudėją. O Andrius įsileidžia viešnią į savo svajonių pasaulį, išmoko visada padedančio burtažodžio „bitė ritė baltaragė“. Janos draugiškumo prisiminimai padeda Andriui ir toliau. Net tada, kai į naują miesto rajoną išsikelia Rauplėnas, berniukas nepuola į ašaras, jis padovanoja žilajam draugui savo paties nupieštą peteliškę, kurios taip stigo šiojo kolekcijai.

Daugiau Mažiau

Vaidina:

Andrių – Edvinas Menčikovas, Janą – Inga Brunzaitė, Rauplėną – Donatas Banionis, mokytoją – Irena LeonavičiūtėI, Gabę – Indrė Andrašiūnaitė, Janos senelį, Prahos laikrodininką, – Gediminas Karka, Andriaus motiną – Laima Štrimaitytė, muzikos mokytoją – Andrius Šiuša, čekų grupės vadovę – Raimonda Buividavičiūtė, Iržį ir Mareką – D. ir V.Bieliauskai, akiniuotį -- Augustas Šavelis; L. Žilys, A.Gudaitis, L.Paulauskas, D.Rupšys, D.Stulgytė, S.Tarvydas ir kt.

Daugiau Mažiau
Lietuva
Vaidybinis
Vaikams
1980
01 val. 3 min.
Violeta Palčinskaitė
Jonas Marcinkevičius
Algirdas Ničius
Bronius Kutavičius
Indrė Andrašiūnaitė
Donatas Banionis
Inga Brunzaitė
Raimonda Buividavičiūtė
Gediminas Karka
Irena Marija Leonavičiūtė
Edvinas Menčikovas
Augustas Šavelis
Andrius Šiuša
(Žilienė) Laimutė Štrimaitytė
Simonas Tarvydas
Daugiau Mažiau
Lietuvos kino studija

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto partneris

Projekto partneris


2014-2024 © AVAKADEMIJA, VŠĮ

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.