Emigrantai

Rež. Krisiūnas Justinas

Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!

Filmo aprašymas:

Kino filmas „Emigrantai“ yra tarsi protestas prieš tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje, kur emigracijos problema liečia kiekvieną šeimą. Filme ironijos ir sveiko humoro dėka atskleidžiama skaudi šeimos tragedija. Jauna, perspektyvi mergina Monika planuoja savo dizainerės karjerą pradėti gimtinėje. Jos svajonėms pildytis padeda jos vaikinas Linas, kuris paliktas gyventi su močiute, nes tėvai jau trejus metus yra emigravę į Angliją. Monikos sesuo Ugnė įsitikinusi, kad tik užsienyje gali susikurti savo tobulą pinigais persmelktą gyvenimą („šopingai, pylingai, jachtos, atostogos…“). Tačiau mergaičių tėvas rašytojas, praradęs darbą bei nusivylęs valstybe, gauna gerą pasiūlymą dirbti vieno dienraščio redaktoriumi Londone. Šeima turi kraustytis gyventi į Didžiąją Britaniją, o tai skausmingai į lemtingai įtakoja Monikos ir Lino likimus. Ta vasara širdyse palieka randus visam gyvenimui.

Daugiau Mažiau

Vaidina:

Dovilė Butėnaitė, Karolis Leitonas, Simona Vaičiulėnaitė, Mantas Meškuotis, Neringa Sukauskaitė, Kęstutis Čeplinskas, Rokas Turkevičius, Karolina Bimbaitė, Saulius Jasiulevičius, Marytė Vaitkevičiūtė, Larisa Kalpokaitė, Džiugas Siaurusaitis, Aurimas Žvinys, Inga Norkutė-Žvinienė, Giedrius Viduolis, Matas Valiulis, Agnė Kastanauskaitė, Paulius Viduolis

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Kiti
2013
01 val. 20 min.
Bimbaitė Karolina
Butėnaitė Dovilė
Čeplinskas Kęstutis
Jasiulevičius Saulius
Kalpokaitė Larisa
Kastanauskaitė Agnė
Leitonas Karolis
Meškuotis Mantas
Norkutė-Žvinienė Inga
Siaurusaitis Džiugas
Sukauskaitė Neringa
Turkevičius Rokas
Vaičiulėnaitė Simona
Vaitkevičiūtė Marytė
Valiulis Matas
Viduolis Giedrius
Viduolis Paulius
Žvinys Aurimas
Daugiau Mažiau
Incognito Films

Parsisiųskite

Parsisiųskite "Kino fondas" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris


2014-2017 © AVAKA