Prisijungti
Ieškoti
Emigrantai Emigrantai
 

Emigrantai

Rež. Justinas Krisiūnas

> Žiūrėti filmą 80 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Emigrantai Emigrantai
 
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:

Filmo aprašymas:

Kino filmas „Emigrantai“ yra tarsi protestas prieš tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje, kur emigracijos problema liečia kiekvieną šeimą. Filme ironijos ir sveiko humoro dėka atskleidžiama skaudi šeimos tragedija. Jauna, perspektyvi mergina Monika planuoja savo dizainerės karjerą pradėti gimtinėje. Jos svajonėms pildytis padeda jos vaikinas Linas, kuris paliktas gyventi su močiute, nes tėvai jau trejus metus yra emigravę į Angliją. Monikos sesuo Ugnė įsitikinusi, kad tik užsienyje gali susikurti savo tobulą pinigais persmelktą gyvenimą („šopingai, pylingai, jachtos, atostogos…“). Tačiau mergaičių tėvas rašytojas, praradęs darbą bei nusivylęs valstybe, gauna gerą pasiūlymą dirbti vieno dienraščio redaktoriumi Londone. Šeima turi kraustytis gyventi į Didžiąją Britaniją, o tai skausmingai į lemtingai įtakoja Monikos ir Lino likimus. Ta vasara širdyse palieka randus visam gyvenimui.

Daugiau Mažiau

Vaidina:

Dovilė Butėnaitė, Karolis Leitonas, Simona Vaičiulėnaitė, Mantas Meškuotis, Neringa Sukauskaitė, Kęstutis Čeplinskas, Rokas Turkevičius, Karolina Bimbaitė, Saulius Jasiulevičius, Marytė Vaitkevičiūtė, Larisa Kalpokaitė, Džiugas Siaurusaitis, Aurimas Žvinys, Inga Norkutė-Žvinienė, Giedrius Viduolis, Matas Valiulis, Agnė Kastanauskaitė, Paulius Viduolis

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Kiti
2013
01 val. 20 min.
Karolina Bimbaitė
Dovilė Butėnaitė
Kęstutis Čeplinskas
Saulius Jasiulevičius
Larisa Kalpokaitė
Agnė Kastanauskaitė
Karolis Leitonas
Mantas Meškuotis
Inga Norkutė-Žvinienė
Džiugas Siaurusaitis
Neringa Sukauskaitė
Rokas Turkevičius
Simona Vaičiulėnaitė
Marytė Vaitkevičiūtė
Matas Valiulis
Giedrius Viduolis
Paulius Viduolis
Aurimas Žvinys
Daugiau Mažiau

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.