Karalių pamaina

Rež. Miškinis Ignas

90 min.
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!

Filmo aprašymas:

Jau para, kai jaunas policininkas KASTYTIS (20), paliktas vienas nuošalioje priemiesčio klinikoje, saugo komoje esantį ligonį, įtariamą Antrojo pasaulinio karo nusikaltimais.

Budėjimo pamaina seniai baigėsi, tačiau niekas neatvyksta jo pakeisti, o vadovybė taip pat nesusisiekia. Nepaisant neaiškios situacijos, jaunasis pareigūnas nesitraukia nuo įtariamojo palatos. Jis įsitikinęs šios misijos svarbumu, nes užduotį gavo iš paties komisaro, todėl yra pasiryžęs nepalikti savo posto, kol negaus naujo įsakymo. Tuo labiau - tai pirmoji užduotis jo gyvenime.

Deja, vienatvė, nuovargis, alkis, vis didėjantis neužtikrintumas ir kartu užsispyrimas atlikti pareigą paverčia jį tiksinčia laiko bomba. Ji sprogsta pačiu netinkamiausiu metu. Būtent tada, kai jaunasis policininkas turi priimti sudėtingiausią savo gyvenime sprendimą – kiek tvirtai ir kam jis yra pasiryžęs, saugojant blėstančią kominio senio gyvybę, kai visas pasaulis trokšta tik greitos jo mirties.

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
2016
01 val. 30 min.
Drunga Saulius
Miškinis Ignas
Leonavičius Rolandas
Akšys Aurimas
Daukantaitė Arūnė
Rubenis Edgars
Ansons Ernests
Diržiūtė Aistė
Gavenonis Dainius
Ignatavičius Paulius
Matulionis Arvydas Virgilijus
Miškinienė Ieva
Norvilienė Ieva
Petkevičius Vidas
Rapalis Juozas
Sodeika Vainius
Daugiau Mažiau
Norvilienė Ieva
Tremora

Parsisiųskite

Parsisiųskite "Kino fondas" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris


2014-2017 © AVAKA