Prisijungti
Ieškoti
Karštis / The Fever Karštis / The Fever
N-13  

Karštis / The Fever

Rež. Maya Da Rin

98 min.
Karštis / The Fever Karštis / The Fever
N-13  
Filmo subtitrai  :  anglų, lietuvių
Originalo kalba:  Portugalų, graikų
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Filmą galima žiūrėti TIK IKI BALANDŽIO 16 D. 23:59 (pasibaigus šiam laikui įsigyta filmo peržiūra automatiškai nustos veikusi).

Justino kilęs iš indėnų genties desana Brazilijoje. Kadaise jis iškeitė namus Amazonės džiunglėse į gyvenimą miesto pakraštyje. Kad išlaikytų save ir dukrą, dabar našliu tapęs vyras dirba sargu krovininiame uoste. Vieną dieną mergina praneša ketinanti studijuoti mediciną sostinėje ir nerimauja, kad teks palikti tėvą mieste, prie kurio šis taip ir neprisitaikė. Dukros jaudulys dėl tėvo dar labiau sustiprėja, kai šį ištinka paslaptinga karštinė, o apylinkėse ima sklisti gandai apie pavojingą antgamtinę būtybę...

„Lokarno kino festivalyje geriausio aktoriaus ir kritikų asociacijos FIPRESCI prizus pelniusioje dramoje susipina Amazonės džiunglės ir civilizacija, prietarai ir Vakarų medicina, tikrovė ir sapnai. Kraštutinių dešiniųjų pažiūrų Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro šis filmas tikrai nepatiktų.“ (Gediminas Kukta)

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
2019
01 val. 38 min.
Pedro Cesarino
Maya Da-Rin
Regis Myrupu
Rosa Peixoto
Suzy Lopes
Lourinelson Vladmir
Leonardo Mecchi
Kino Pavasaris Distribution

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2020 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.