Prisijungti
Ieškoti
Laipiojimas aklai Laipiojimas aklai
 

Laipiojimas aklai

Rež. Alastair Lee

57 min.
Laipiojimas aklai Laipiojimas aklai
 
Filmas platformoje neprieinamas dėl riboto licencijos galiojimo laiko.
Filmo subtitrai  :  lietuvių, EN
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Neįtikėtina istorija apie pirmąjį aklą žmogų, kuris pasiryžo pirmasis pralipti  į 137 metrų aukščio uolą Škotijoje „Old Man of Hoy“ naudojant apatinę saugą.

Jesse Duftonas gimė su ryškiais regos sutrikimais. Ketverių metų jam buvo diagnozuotas pigmentinis retinitas – reta genetinė liga, kuri pažeidžia akies tinklainę. Sulaukęs 20 metų  Jesse nebegalėjo skaityti, o būdamas 30-ties jis galėjo tik suvokti šviesą bei matyti  1 - 2 procentus aplinkos.  Visą savo gyvenimą paskyręs laipiojimui, Jesse, kartu su jo aplinkos vaizdų gide ir bei sužadėtine Moli, kovoja su sunkumais, kurie jį užgriūna treniruojantis pasaulio taurės varžyboms ar įprastam laipiojimui uolomis. Ir nors Jesse regėjimas nyksta, jo laipiojimo įgūdžiai daro milžinišką pažangą. Nepaisant ligos, Jesse ryžtasi vis didesniems iššūkiams – jis ketina tapti pirmuoju aklu žmogumi, įlipusiu į „Old Man of Hoy“ uolą, Škotijoje. Ši įtraukianti dokumentika – ne tik jautriai atskleista laipiojimo sporto istorija, bet ir pasakojimas apie žmogaus valią ir požiūrį, ne tik prajuokins ar privers išspausti ašarą, bet ir padės pasisemti įkvėpimo.

Juostoje galėsite išvysti ir epizodinius Neilo Greshmano, Leo Houldingo bei Peto Whittakero pasirodymus.

Filmas laimėjo 12 apdovanojimų tarptautiniuose filmų festivaliuose

 

Daugiau Mažiau
Dokumentinis
Dokumentika
2020
0 val. 57 min.

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.