Prisijungti
Ieškoti
Mažoji Jeruzalė Mažoji Jeruzalė
 

Mažoji Jeruzalė

Rež. Monika Navickaitė

> Žiūrėti filmą 7 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Mažoji Jeruzalė Mažoji Jeruzalė
 
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:

Filmo aprašymas:

Kai esi paauglys, sunku paaiškinti kokie santykiai tave sieja su šeima ir artimaisiais. Vienas tokių paauglių – pagrindinis filmo herojus Vytautas – gyvena Jeruzalės rajone Vilniuje. Jis nori būti toks, kaip ir kiti jo bendraamžiai, tad vakarus leidžia kartu su kiemo draugais, valgo kebabus ir bijo visko, ko pats negali suprasti. Vieną vakarą Vytautas prie kebabų kiosko pasirodo su savo keistuoliu aštuonmečiu broliu.

Filmas priklauso kolekcijai „Skalvijos kino akademija“.

SKALVIJOS kino akademija arba tiesiog SKA yra antrieji namai mylintiems kiną ir norintiems jį kurti vyresnių klasių moksleiviams. Čia jaunimas gilinasi į kino teorijos ir istorijos žinias, susidraugauja su kino kamera, kita kino kūrimo technika, mokosi parašyti gerą scenarijų.

Apdovanojimai / įvertinimas

  • Abasha International Children and Youth Film Festival "Oqros Batibuti", Gruzija. 2017 rugsėjo 6–9 d. Filmas „Mažoji Jeruzalė“ pripažintas geriausiu konkursinės programos filmu;
  • Atlantis Film Awards, Ispanija 2017 gruodžio 28-29 d. Filmas „Mažoji Jeruzalė“ laimėjo specialiosios festivalio programos pagrindinį prizą.

Apie režisierę

Monika Navickaitė – vilnietė mergina iš Jeruzalės rajono, kuri per porą metų spėjo baigti SKA ir dokumentinį, ir vaidybinį kino kursą.

SKA diplominiame darbe, trumpametražiame filme „Mažoji Jeruzalė“, Monika pasirinko kalbėti apie tai, ką visi labai gerai žino – baimę būti kitokiu. „Matyt, dėl to, nes pati užaugau tarp vaikų, bijančių būti savimi. Net ir dabar dažnai atsiduriu situacijose, kai, norėdama būti ištikima sau ir priimti teisingus sprendimus, turiu įveikti savo kompleksus, o tai nelengva.” – sako Monika.

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
2017
0 val. 7 min.
Monika Navickaitė
Petras Skukauskas
Monika Navickaitė
Paulius Janušonis
Lukas Karalius
Oskaras Balsys
Rolandas Banaitis
Modestas Baranskas
Povilas Barzdžius
Goda Kerpauskaitė
Aleksandras Midttun
Neilas Miniotas
Elzė Radecki
Mantas Šalkauskas
Dovydas Vinickis
Daugiau Mažiau
Rūta Pašukonytė
Skalvijos kino akademija

Susiję filmai

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.