Prisijungti
Ieškoti
Narcizas Narcizas
 

Narcizas

Rež. Dovilė Gasiūnaitė

> Žiūrėti filmą 95 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Narcizas Narcizas
 
Filmo subtitrai  :  lietuvių
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:

Filmo bilietas apmokant pinigine
 
1.00 €
Filmą galite žiūrėti 24 val. neribotą kiekį kartų
Pirkti
Filmo bilietas
 
1.00 €
Filmą galite žiūrėti 24 val. neribotą kiekį kartų
Pirkti
Turite nuolaidos kodą?

Įveskite ir žiūrėkite šį filmą nemokamai.
Pirkti/panaudoti nuolaidos kodą galima tik prisijungus prie KINO FONDO vartotojo aplinkos.

Filmo aprašymas:

Narcizas (graik. Narkissos) šaknimi dalinasi su žodžiais „narkozė“, „narkotikas“. Šie žodžiai kilę iš veiksmažodžio narkaō, reiškiančio svaiginimąsi, stiprų kvepėjimą. Šiuolaikinėje antikinio mito versijoje Teodoras (Amvrosios Vlachopoulos) yra gražus, viskuo apdovanotas ir savo vertę suvokiantis styginių kvarteto violončelininkas. Jis traukia žmones, jis juos žaloja, bet vis tiek jam neįmanoma atsispirti. Teodoras meta šeimą, draugus, darbą ir trokšta bent kartą patirti tai, kas jam būtų neįmanoma. Jis dar nežino, kad didžiausias iššūkis yra jis pats.

Pasak filmo režisierės D. Gasiūnaitės, filmo stiprybė – ne išoriniai efektai: „Mes niekuo nenustebinsime, neturime nei kadrų iš lėktuvų, nei po vandeniu, ko galbūt būčiau norėjusi. Bet turime visa kita. Mano filme pavaizduotas narcizas yra perfekcionistas, kuriam, kaip ir visiems narcizams, yra būdingas tobulybės ilgesys. Deja, gyvenime žmonės nėra tobuli, situacijos netobulos ir laimės neįmanoma pasiekti, ieškant tobulybės, nes ji – tiesiog neegzistuoja. Laimė yra vidinė, ne išorinė būsena“.

Apie režisierę:
 
Dovilė Gasiūnaitė (g. 1972) studijavo aktorinį meistriškumą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir kino režisūrą Prahos kino akademijoje (FAMU) (Čekija). Nufilmavo keletą trumpametražių filmų, dirbo aktorių atrankos režisiere lietuviško kino gamyboje. Nuo 2003-iųjų ji tobulinosi „North by Northwest“ kino gamybos kursuose ir Jeanne Moreau vadovaujamose meistriškumo klasėse „Anžė dirbtuvės“ (Ateliers d’Angers). „Narcizas“ – tai jos pirmasis pilnametražis filmas. 2012-ųjų Lietuvos kino ir televizijos apdovanojimuose jis buvo nominuotas trims „Sidabrinėms gervėms“ geriausio kompozitoriaus darbo, geriausio epizodinio aktorės vaidmens ir geriausio pilnametražio vaidybinio filmo kategorijose.
Daugiau Mažiau

Vaidina:

Be lietuvių aktorių, pagrindinius vaidmenis filme atlieka užsienio aktoriai: graikas violončelistas Amvrosios Vlachopoulos, Memfio (JAV) simfoninio orkestro pirmasis smuikas Susanna Perry Gilmore. Pagrindinį filmo herojų, 33-ejų Teodorą, suvaidinęs graikas – profesionalus muzikantas: ši detalė filmo kūrybinei grupei buvo itin svarbi, kadangi filmavimo metu parašyta muzika atliekama gyvai.

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
2012
01 val. 35 min.
Dovilė Gasiūnaitė
Audrius Kemežys
Martina Jablonskytė
Gintautas Smilga
Donatas Pirštelis
Giedrius Puskunigis
Artūras Pugačiauskas
Asmik Grigorian
Edvinas Kaziukaitis
Urtė Perminaitė
Susanna Perry Gilmore
Sigitas Šidlauskas
Amvrosios Vlachopoulos
Teresa Rožanovska
Ketvirta versija

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.