Prisijungti
Ieškoti
Neįgarsintos mintys Neįgarsintos mintys
N-13  

Neįgarsintos mintys

Rež. Antonio Lukich

104 min.
Neįgarsintos mintys Neįgarsintos mintys
N-13  
Filmo subtitrai  :  anglų, lietuvių
Originalo kalba:  ukrainiečių
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Filmą galima žiūrėti TIK IKI BALANDŽIO 2 D. 00:00 VAL. (pasibaigus šiam laikui įsigyta filmo peržiūra automatiškai nustos veikusi)

Dvidešimt penkerių Vadimas gyvena Kijeve ir užsidirba įrašydamas įvairius garsus. Kartą vaikinas sulaukia netikėtai dosnaus pasiūlymo prisidėti kuriant vaizdo žaidimą. Jei projektas pasiseks, jis galbūt net užsitikrins darbą Kanadoje. Vadimas net nedvejoja. Dabar jo užduotis – užfiksuoti vietinių Ukrainos gyvūnų balsus ir Karpatuose gyvenančio reto paukščio giesmę. Situacija pasirodo ne tokia jau paprasta, kai paaiškėja, kad kelionėje jį lydės ekscentriška motina.


„Gaivus oro gūsis Ukrainos kine“ – taip komišką kelio filmą su keistuoliais personažais, hipsteriška atmosfera ir nostalgiškais sintezatorių garsais pavadino kino kritikai. Ir jie buvo visiškai teisūs.“ (Gediminas Kukta) 

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
2019
01 val. 44 min.
Antonio Lukich
Valeria Kalchenko
Illia Yehorov
Alexander Chorny
Andriy Lidagovskiy
Dmytro Sukhanov
Alla Belaya
Kino Pavasaris Distribution

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2020 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.