Nesamasis laikas

Rež. Vildžiūnas Mykolas

85 min.
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!

Filmo aprašymas:

Pagrindinis filmo herojus Tadas - trisdešimties metų vyras ieško atsakymų į klausimus, kurie artimi daugeliui jo bendraamžių, bręstančių tarp nostalgiškos socialistinės vaikystės svajonių ir nepavejamai skubančios jaunos demokratijos peršamų idealų.

Gyvenimo tempas didelis, vienintelė atsipalaidavimo galimybė – žolės suktinė. Viskas teka įprasta, žemyn tempiančia vaga, kol vieną dieną, važiuodamas į eilinę darbo komandiruotę, Tadas nulekia nuo kelio. Atsidūrus ligoninėje - laikas sustoja…

ATSILIEPIMAI

“…„Nesamasis laikas“ pasakoja apie tai, koks jausmas gyventi. “

Ieva Toleikytė, žurnalas “Kinas”

“Tačiau, kaip minėjau, vidinis kino teksto sąryšis, kai jauti, jog tikrai žiūri filmą, paperka labiausiai. Jis teikia vilties, kad į lietuvišką kiną ateina režisierius, kuris pirmiausia žiūrovui tiesiog norės pasakoti istorijas. “

Kino kritikas Gediminas Kukta, www.lfc.lt

“Ačiū Jums! Už nepaprastai gražią ir jautrią istoriją, už labai gražius ir tokius tikrus žmones, už šmaikščius, drąsius, garsius, kartais skaudžius dialogus, perliukais virtusias mintis ir nuostabias (!) rudas akis.”

Žiūrovė Edita, https://www.facebook.com/nesamasislaikas

SVARBIAUSI FESTIVALIAI IR APDOVANOJIMAI

Geriausio antraplanio aktoriaus apdovanojimas nacionaliniuose kino apdovanojimuose “Sidabrinė gervė ’14”

Tarptautinis filmų festivalis “Molodist” 2016, Kijevas, Ukraina; Malatya tarptautinis filmų festivalis 2014, Turkija; Vroclavo tarptautinis filmų festivalis “New Horizons”, 2015, Lenkija; Fort Lauderdale tarptautinis filmų festivalis 2014, Florida, JAV

APIE REŽISIERIŲ

Mykolas Vildžiūnas (gim. 1981 m. Lietuvoje) baigė teatro bakalauro ir TV ir kino režisūros magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Režisierius yra studijos „Just a moment“ ir nepriklausomos aktorių, kūrybininkų bei režisierių trupės „Kaukių akademija“ bendrasteigėjas, kūrybos vadovas. Jis taip pat dirba kaip nepriklausomas aktorius, antrasis filmų režisierius bei įvairių projektų organizatorius.

FILMOGRAFIJA

„Gražus kaip Adomaitis“ (2006, trumpametražis, dok.f.), „Valdovų draugėje“ (2007, trumpametražis, dok.f.), „Šarka 2“ (2012, trumpametražis dok.f.), „Nesamasis laikas“ (2014, „Kino pavasaris“).

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
2014
01 val. 25 min.
Vildžiūnas Mykolas
Abrukauskas Feliksas
Budrys Audrius
Radlinskas Kostas
Vildžiūnas Mykolas
Zundelovičius Grigorijus
Rimša Linas
Gryn Tadas
Indrišiūnas Algirdas
Janavičius Justas
Jankutė Irena
Laurinkus Povilas
Liutkevičius Gintaras
Novopolskis Valentinas
Papinigis Mindaugas
Račkys Sigitas
Šavelis Rimantas
Savičenko Nelė
Vaškevičiūtė Toma
Vildžiūnaitė Sara
Daugiau Mažiau
Vildžiūnaitė Dagnė
Studija Just a Moment

Parsisiųskite

Parsisiųskite "Kino fondas" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris


2014-2017 © AVAKA