Prisijungti
Ieškoti
Palikimas / The Domain Palikimas / The Domain
N-16  

Palikimas / The Domain

Rež. Tiago Guedes

164 min.
Palikimas / The Domain Palikimas / The Domain
N-16  
Filmo subtitrai  :  lietuvių, anglų
Originalo kalba:  Portugalų
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Filmą galima žiūrėti TIK IKI GEGUŽĖS 11 D. 23:59 VAL. (pasibaigus šiam laikui įsigyta filmo peržiūra automatiškai nustos veikusi).

Mirus tėvui, broliai Fernandesai paveldi vieną didžiausių Europoje dvarų ir jo diktuojamą gyvenimo būdą, tačiau į jų autonomiją kėsinasi besikeičiančios politinės jėgos  iš pradžių fašistinis Antrosios respublikos režimas, vėliau po Gvazdikų revoliucijos šalies išteklius nacionalizuoti siekę socialistai. Po dešimtmečius trukusių alinančių politinių audrų Fernandesų imperija išgyvena nuosmukį, o broliai ir jų sugniuždytos žmonos susiduria su dar kitokiu palikimu – neištikimybe, alkoholizmu ir patriarchalinės santvarkos neveiksnumu. 

Panašiai kaip G. G. Marquezoromane „Šimtas metų vienatvės", trijų vienos Portugalijos šeimos kartų kronikos atskleidžia kelių audringų dešimtmečių socialinępolitinę ir ekonominę šalies istorijąŠi alegorija apie laiko ir istorinių jėgų neišvengiamumą artima graikų tragedijai." (Aistė Račaitytė) 

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
2019
02 val. 44 min.
Rui Cardoso Martins
Joao Lanca Morais
Roberto Perpignani
Francisco Veloso
Elsa Ferreira
Albano Jeronimo
Sandra Faleiro
Paulo Branco
Tiago Guedes
Kino Pavasaris Distribution

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2020 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.