Prisijungti
Ieškoti
Present.Perfect. Present.Perfect.
N-16  

Present.Perfect.

Rež. Shengze Zhu

124 min.
Present.Perfect. Present.Perfect.
N-16  
Filmo subtitrai  :  anglų, lietuvių
Originalo kalba:  Mandarin Chinese
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Filmą galima žiūrėti TIK IKI BALANDŽIO 2 D. 00:00 VAL. (pasibaigus šiam laikui įsigyta filmo peržiūra automatiškai nustos veikusi)

Vakarų pasaulio tinklaraščiai ir „YouTube“ yra smulkmena, palyginti su Kinijoje populiariais virtualiųjų pokalbių kambariais. Vien 2017 metais tiesioginės transliacijos platformomis naudojosi daugiau nei 422 milijonai kinų. Šis filmas – iš daugiau nei 800 valandų pačių transliuotojų nufilmuotos medžiagos sukurtas kolektyvinis portretas žmonių, kurie gyvena pamiršti ir atstumti visuomenės. Fabriko darbuotoja, vyras su nudegimo žymėmis ant veido, paralyžiuota mergina, transvestitas – visi prieglobstį randa erdvėje, kur išsitrina tikra ir virtualu, vienatvė ir bendrystė.

„Pagrindinį Roterdamo kino festivalio prizą pelnęs filmas atveria horizontą ne tik mąstyti apie mus sujungusią (atskyrusią?) virtualiąją realybę, bet ir klausti, kas šiandien yra, o galbūt nėra kinas? Kur ta riba? Pagaliau – ar svarbu ją brėžti?“ (Gediminas Kukta)

Daugiau Mažiau
2019
02 val. 4 min.
Zhu Shengze
Wang Yang
Zhengfan Yang
Kino Pavasaris Distribution

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2020 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.