Prisijungti
Ieškoti
Šarka 2 Šarka 2
 

Šarka 2

Rež. Mykolas Vildžiūnas

> Žiūrėti filmą 28 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Šarka 2 Šarka 2
 
Filmo subtitrai  :  lietuvių
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Benas Šarka - avangardistas, kūrėjas, žmogus, paukštis, vienas įdomesnių netradicinių Lietuvos menininkų ir mąstytojų. Jo performansai paremti pirmapradžiais gamtos ir žmogaus dialogais, susivienijimo ir sugrįžimo simboliais. Spektakliai teatre – priešingai pasirodymams gatvėje - grindžiami savita dramaturgija ir griežta tradicine teatro forma.

„Beno gyvenime sunkiai apčiuopsi kasdienės buities ritualus ar suklusi ties ilgu filosofiniu monologu. Jam priimtina tik viena bendravimo forma – kūryba. Tik per jos pažinimą pažįsti Beną. Tik per pasakojimą apie ją gimsta šio menininko portretas. Tačiau Benas Šarka nevadina savęs menininku, o paklaustas, kas jis - tiesiog atsako cituodamas Šekspyrą - „Ir kas gi aš esu ? Mirtingas mišinys vandens ir molio“, - apie darbą su filmo herojumi pasakoja dokumentiniame kine debiutuojantis režisierius Mykolas Vildžiūnas, Lietuvos kultūros erdvėje pažįstamas kaip daugelio pilno metro filmų antrasis režisierius, uždarų bei viešų renginių režisierius ir prodiuseris.

Dokumentiniame filme „Šarka2“ rodoma paskutinė Beno Šarkos paroda. Joje - išmesti jūros daiktai, virtę „Paukščiais, kurie lesa jums akis“. Filmo peržiūros erdvėje – „Skalvijos“ kino centro kavinėje – vasario 16–18 dienomis žiūrovų laukia ir viena trumpiausiai eksponuojamų Gedmanto Kropio fotografijos parodų, kurioje – gražios ir įžūlios Beno Šarkos gyvenimo ir kūrybos akimirkos.

Daugiau Mažiau
Lietuva
Dokumentinis
Dokumentika
2010
0 val. 28 min.
Mykolas Vildžiūnas
Dagnė Vildžiūnaitė
Studija Just a Moment

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto partneris

Projekto partneris


2014-2023 © AVAKADEMIJA, VŠĮ

Atsiprašome, šiuo metu kūrinio prieiga Jums yra negalima dėl prodiuserio pasirinkto geografinio apribojimo.
Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.