Prisijungti
Ieškoti
Seklio Kalio nuotykiai, 1 serija Seklio Kalio nuotykiai, 1 serija
 

Seklio Kalio nuotykiai, 1 serija

Rež. Arūnas Žebriūnas

> Žiūrėti filmą 63 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Seklio Kalio nuotykiai, 1 serija Seklio Kalio nuotykiai, 1 serija
 
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:

Filmo aprašymas:

Į nedidelį miestelį su slaptu tikslu atvyksta dvi tamsios asmenybės („Blyškusis“ ir „Šlykštusis“). Greičiausiai čia slapstosi buvęs bendrininkas Einaras, pradingęs su visų jų drauge pagrobtomis brangenybėmis. Miestelyje vasara, vaikų atostogos, kai laikas atitenka ne mokyklai, o – Walterio Scotto prisiskaičius – visokioms paslaptingoms grupuotėms, „Baltosios“ ir „Raudonosios“ rožės karams. Gal todėl miestelyje viskas – skrybėlės, bandelės, obuoliai -- su trenksmu sprogsta, o atvykėliai gangsteriai piktinasi: „Vaiduoklių miestas“, „Sukčių miestas“.
„Baltajai rožei“, be muzikaliosios Ievos-Lotos, kutenimo bijančio Anderso, priklauso ir mažiukas Kalis, kuris aiškiai skaitė ne vien Scotto istorines avantiūras, o ir šiuolaikinius detektyvus. Būti sekliu – jo siekiamybė, tad, profesinės nuojautos vedamas, Kalis neveltui paima pirštų atspaudus net nuo Ievos-Lotos giminaičio, miegančio dėdės Einaro. Su trimis „Raudonosios rožės“ berniukais, ne tokiais mikliais, kaip pagrindiniai herojai, kovojama dėl mįslingo „Didžiojo Mumriko“ suvenyro. Bet kai, Kalio iškviestas, pasirodo policijos komisaras, kai reikalas darosi rimtas, vaikai pamiršta nesantaiką ir susidraugauja. Nusikaltėliai suimti, brangenybės rastos. Tiesa, jas suėdė vaikų gatvės cirko asiliukas ir teks laukti, kol jis natūraliu būdu grąžins turtą...

Daugiau Mažiau

Vaidina:

Ievą-Lotą – Monika Žebriūnaitė, Kalį – Tadas Dilys, Andersą – Arūnas Bukelis, Siksteną – Audrius Valevičius, Benką – Aidas Vitlipas, Jontę – Rytis Belevičius, dėdę Einarą – Gediminas Girdvainis, „Blyškųjį“ – Jonas Aleksa, „Šlykštųjį“ – Donatas Katkus, policijos komisarą – Povilas Gaidys, policininką Bjorką – Edgaras Savickis, policininką Santensoną – Ramutis Rimeikis, budintį policininką -- Algirdas Zalanskas, Ievos-Lotos motiną – Vaiva Mainelytė, Fridą – Nijolė Oželytė, portjė Harį – Stepas Jukna, Merę, jo žmoną, -- Regina Varnaitė, Kalio tėvą – Vytautas Paukštė, pardavėją – Edvardas Kunavičius, laiškanešį – Gerardas Žalėnas; Feliksas Einas, Rimgaudas Karvelis, Birutė Didžgalvytė, Doloresa Kazragytė, Juozas Jaruševičius, Kristina Andrejauskaitė, Vytautas Grigolis, Irena Kriauzaitė, Algimantas Mažuolis, Janina Matekonytė, Judita Ušinskaitė, Jonas Gricius, Henrikas Šablevičius ir kt.

Daugiau Mažiau
Lietuva
Vaidybinis
Vaikams
1976
01 val. 3 min.
Arūnas Žebriūnas
Jonas Gricius
Juzefa Čeičytė
Viačeslavas Ganelinas
Jonas Aleksa
Kristina Andrijauskaitė
Rytis Belevičius
Arūnas Bukelis
Birutė Didžgalvytė
Tadas Dilys
Feliksas Einas
Povilas Gaidys
Gediminas Girdvainis
Jonas Gricius
Vytautas Grigolis
Juozas Jaruševičius
Stepas Jukna
Rimgaudas Karvelis
Donatas Katkus
Doloresa Kazragytė
Irena Kriauzaitė
Edvardas Kunavičius
Vaiva Mainelytė
Janina Matekonytė
Algimantas Mažuolis
Nijolė Oželytė
Ramutis Rimeikis
Henrikas Šablevičius
Edgaras Savickis
Judita Ušinskaitė
Audrius Valevičius
Aidas Vitlipas
Algirdas Zalanskas
Monika Žebriūnaitė
Daugiau Mažiau
Lietuvos kino studija

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto partneris

Projekto partneris


2014-2024 © AVAKADEMIJA, VŠĮ

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.