Prisijungti
Ieškoti
Senis ir žemė Senis ir žemė
 

Senis ir žemė

Rež. Robertas Verba

> Žiūrėti filmą 17 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Senis ir žemė Senis ir žemė
 
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:

Filmo aprašymas:

Filmo “Senis ir žemė” kūrimas apipintas įvairiausiomis legendomis. Neva, Verba tik filmavo ir filmavo, o filmą kūrė visa kino studija. Diktorius ir scenaristas Albinas Šukelis: “Už Verbą kiti dirbdavo? Jis dirbo kaip juodas jautis. Tik jeigu jam parašei scenarijų, jis norėdavo, kad tu ir toliau darbe dalyvautum, eitum į filmavimus, žiūrėtum medžiagą, o ne dingtum. Jis visą laiką rodydavo, tardavosi – gal dėl to buvo toks įspūdis. Prašydavo žiūrėti visą medžiagą, porą valandų ir pasakyti, ką galvoji. Sėdėdavo naktimis ir montuodavo. Po to daugybę kartų žiūrėdavo, kas išėjo. Kiekvienas kadriukas – į vieną pusę padėtas ir pažiūrėtas, ir į kitą pusę. Jeigu Robertas ko nors klausinėdavo ir išklausydavo, tai tie jau galvoja, kad jie ir yra kūrėjai. Jie yra Verba? Ne! Verba rodo ir šneka: “Ką dabar darysim?” Viską įsidėmi, užsirašo. Turi savo nuomonę. Piktas kartais būdavo. Sakydavo: ką čia, imat pinigus, o nieko man nepadedat. Vienas žmogus kine nieko negali. Jis mokėdavo mobilizuoti ir kitus”.

Daugiau Mažiau
Lietuva
Dokumentinis
Dokumentika
1965
0 val. 17 min.
Grigorijus Kanovičius
Vytautas Rimkevičius
Robertas Verba
Vladimiras Kostiugovas
Robertas Verba
Lietuvos kino studija

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.