Prisijungti
Ieškoti
Supernova Supernova
N-16  

Supernova

Rež. Bartosz Kruhlik

75 min.
Supernova Supernova
N-16  
Filmo subtitrai  :  anglų, lietuvių
Originalo kalba:  Lenkų
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Filmą galima žiūrėti TIK IKI BALANDŽIO 2 D. 00:00 VAL. (pasibaigus šiam laikui įsigyta filmo peržiūra automatiškai nustos veikusi)

Tylus, saulėtas sekmadienis. Čiulba paukščiai, mūkia karvė, loja šuo. Staiga kaimo kelyje pasirodo vienas vaikas, tada kitas, pagaliau – jauna moteris. Ši, vedina dviem mažamečiais, sprunka nuo svirduliuojančio vyro. Šeimos konfliktą nutraukia eismo įvykis. Kaltininkas, žymus Lenkijos politikas, iš įvykio vietos pasišalina ir taip pakeičia savo ir visos kaimelio bendruomenės likimus. Linčo teismas tampa neišvengiamas. Filmas Gdynės kino festivalyje pripažintas geriausiu metų lenkų debiutu.

„Režisierius atliko ribinėje situacijoje atsidūrusios visuomenės tyrimą – kaip nelaimė, atsitiktinis įvykis paveikia bendruomenę, kaip joje kinta įprasti galios santykiai. Tai stebėti labai įdomu. Nors visa filmo įtampa kuriama vienoje kelio atkarpoje, erdvė išsiplečia iki galaktikos, kur sprogusi žvaigždė atveria juodąją bedugnę.“ (Dovilė Raustytė-Mateikė)

Daugiau Mažiau
Vaidybinis
Drama
2019
01 val. 15 min.
Bartosz Kruhlik
Michal Dymek
Magdalena Chowanska
Marcin Hycnar
Marek Braun
Dariusz Dłużewski
Marcin Zarzeczny
Jacek Bromski
Ewa Jastrzebska
Jerzy Kapuściński
Kino Pavasaris Distribution

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2020 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.