Prisijungti
Ieškoti
Surask mane Surask mane
 

Surask mane

Rež. Algirdas Araminas

> Žiūrėti filmą 68 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Surask mane Surask mane
 
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:

Filmo aprašymas:

Prie Baltijos jūros įvairiais metų laikais rutuliojasi suaugusiųjų ir vaikų santykiai, vienų ir kitų dramos.

„Vasara“ – lakūnas Eugenijus ir gydytoja Agnė jau penkerius metus vedę. Pasitaikius progai, jiedu užklysta į savo jaunystės pajūrio mišką, turintį ypatingą prasmę moteriai, o vyro nebejaudinantį. Gal skirtis? Miške rutinos kamuojama pora susitinka orientacijos varžybų dalyvius Valę ir Andrių. Jauniesiems kol kas – ne niūrokų nuojautų, o kaip tik jausmų atradimo metas.

„Ruduo“ – apie suaugusiųjų melą vaikams. Į pajūrį atvykusiai paauglei Jurgai mama meluoja apie tėtį Anglijoje, net imituoja netikrus jo laiškus. Žvejys Vladas sako Sauliukui, kad išmetąs į jūrą jo romantiškus laiškus visam pasauliui buteliuose, o iš tikrųjų juos pardavinėja. Atsiranda nepasitikėjimas...

„Žiema“ – beveik monofilmas. Vienišas pagyvenęs Bartkus puoselėja senovinę pajūrio varpinę, įrengęs ten kuklią ekspoziciją, nors lankytojų beveik nebūna. Jo priglaustas Pranukas nori bėgti iš šių vietų, ypač nykių žiemą, bet, išgirdęs tragišką Bartkaus istoriją, kaip jis pokario metais išsislapstė toje varpinėje, praradęs visus artimuosius, apsigalvoja ir lieka.

Svarbesnės publikacijos: Tiesa, 1967.07.09; Komjaunimo tiesa, 1967.07.09; Literatūra ir menas, 1967.07.08; Ekrano naujienos, 1967, Nr.25, 3-5 p. Žiūr. knygose: M.Malcienė. Lietuvos kino istorijos apybraiža, V., 1974, 78-79 p.

Daugiau Mažiau

Vaidina:

I novelėje („Vasara“): Agnę – Eugenija Pleškytė, Eugenijų – Juozas Urmanavičius, Andrių – Andrius Karka, Valę – Genovaitė Dichavičienė; II novelėje (Ruduo“): Jurgą – V.Lizdenytė, jos motiną -- Joana Beniušienė, Saulių – V.Bialopetravičius, Vladą – Vytautas Tomkus; III novelėje („Žiema“): Pranuką – Albinas Keleris, dėdę Bartkų – Gediminas Karka, šlakuotą mergytę -- Dalia Krikščiūnaitė

Daugiau Mažiau
Lietuva
Vaidybinis
Drama
1967
01 val. 8 min.
Grigorijus Kanovičius
Vytautas Rimkevičius
Donatas Pečiūra
Juzefa Čeičytė
Nijolė Klišiūtė
Algimantas Apanavičius
Joana Beniušienė
Vytenis Bialopetravičius
Genovaitė Dichavičienė
Gediminas Karka
Andrius Karka
Albinas Keleris
Dalia Krikščiūnaitė
Virginija Lizdenytė
Eugenija Pleškytė
Vytautas Tomkus
Juozas Urmanavičius
Daugiau Mažiau
Lietuvos kino studija

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto partneris

Projekto partneris


2014-2024 © AVAKADEMIJA, VŠĮ

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.