Prisijungti
Ieškoti
Tėvas Tėvas
 

Tėvas

Rež. Marat Sargsyan

> Žiūrėti filmą 60 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Tėvas Tėvas
 
Filmo subtitrai  :  lietuvių
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:

Filmo bilietas apmokant pinigine
 
2.99 €
Filmą galite žiūrėti 24 val. neribotą kiekį kartų
Pirkti
Filmo bilietas
 
2.99 €
Filmą galite žiūrėti 24 val. neribotą kiekį kartų
Pirkti
Turite nuolaidos kodą?

Įveskite ir žiūrėkite šį filmą nemokamai.
Pirkti/panaudoti nuolaidos kodą galima tik prisijungus prie KINO FONDO vartotojo aplinkos.

Filmo aprašymas:

Vidas Zenonas Antonovas įrašytas į XX amžiaus Sovietų Sąjungos įdomiausių nusikaltėlių knygą. Jis iš valstybinių įstaigų pavogė apie milijoną rublių. Su bendraminčiais pagrobė keleivinį lėktuvą su keleiviais, kad pabėgtų į Afriką. Atsėdėjo visus dvidešimt metų penkiolikoje kalėjimų. Dabar jis septyniasdešimt vienerių metų, turi didelę šeimą – dešimt vaikų, du anūkus ir naujagimį sūnų.

„Tėvas“ - tai dokumentinis filmas apie buvusio kalinio vertybes, apie žmogų, metusį iššūkį laikui ir likimui, apie begalinį norą gyventi. Tai vienos šeimos meilės istorija. Be romantiškų akimirkų ir stebuklingų pokyčių. Bet su dideliu potencialu pakoreguoti mūsų supratimą, kokia yra ar gali būti laiminga ir mylinti šeima.

“Be abejo, dvidešimt metų kalėjimuose ir nusikalstama veikla, kuria aš užsiiminėjau laisvėje, pakeitė mane iš esmės. Bet jaučiau, kad dar vis turiu jėgų ir šansų sukurti tokią šeimą, apie kurią kalbėjo mano tėvas ir senelis”, -  Vidas Zenonas Antonovas

ATSILIEPIMAI

“Už nesmerkimą. Už buvimą kartu. Už nepiktnaudžiavimą egzotiška medžiaga. Už filmą, sukurtą meistriškai ir iš širdies.”

Tarptautinio festivalio “Visions Du Reel” žiuri

SVARBIAUSI FESTIVALIAI IR APDOVANOJIMAI

Baltijos šalių konkursinės programos 3-ioji vieta Vilniaus Dokumentinių Filmų Festivalyje, 2013; Geriausias filmas tarptautiniame Krokuvos kino festivalyje, vidutinės trukmės dokumentinių filmų kategorijoje, 2013, Lenkijoje;  Lenkijos operatorių asociacijos (PSC) apdovanojimas tarptautiniame Krokuvos kino festivalyje už geriausią operatoriaus darbą, 2013, Lenkijoje;  Geriausio filmas “Visions du Reel” tarptautiniame kino festivalyje, vidutinės trukmės filmų kategorijoje, 2013, Šveicarijoje; 3-ioji vieta 42-ame Tarptautiniame Rytų ir Centrinės Europos kino festivalyje „Lubuskie Lato Filmowie“, 2013, Lenkijoje.

Tarptautinis filmų festivalis “Camerimage”, 2013, Lenkija; Zagrebo tarptautinis kino festivalis, 2013, Kroatija; Tarptautinis kino festivalis “Manaki Brothers“, 2013, Makedonija; Jerevano tarptautinis kino festivalis “Golden Apricot”, 2013, Armėnija.

Apie režisierių:

Maratas Sargsyanas gimė 1978 m. Armėnijoje. Būdamas 13 m. jau dirbo Kirovakano vietinėje televizijoje kaip operatorius ir montuotojas. 1994 m. su šeima atvykęs į Lietuvą, toliau tęsė darbą įvairiuose televizijos projektuose, sukūrė daugiau kaip dešimt apdovanojimų pelniusių muzikinių klipų, o 2011 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo kino režisūros magistro laipsnį.

Daugiau Mažiau
Lietuva
Dokumentinis
Dokumentika
2012
01 val. min.
Marat Sargsyan
Linas Dabriška
Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Studija Just a Moment

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto partneris

Projekto partneris


2014-2022 © AVAKADEMIJA, VŠĮ

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.