Prisijungti
Ieškoti
Toli nuo namų / Away Toli nuo namų / Away
N-7  

Toli nuo namų / Away

Rež. Gints Zilbalodis

75 min.
Toli nuo namų / Away Toli nuo namų / Away
N-7  
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Filmą galima žiūrėti TIK IKI BALANDŽIO 2 D. 00:00 VAL. (pasibaigus šiam laikui įsigyta filmo peržiūra automatiškai nustos veikusi).

Šiame užburiančiame animaciniame filme pasakojama istorija apie motociklu per slėpiningąją salą keliaujančius berniuką ir paukščiukąkurie ieško kelio namo. Jiems į nugaras nuolat alsuojant piktajai dvasiai, kai kuriuos išbandymus padės įveikti tik  stipri draugystė ir komandinė narsa. Svarbiausio tarptautinio Ansi animacinių filmų festivalio pastebėtas, o vėliau ir jame apdovanotas Gints Zilbalodis debiutinį filmą kūrė beveik visai vienas ilgiau nei trejus metus.

„Amžiaus ribų nepaisančio filmo meditatyvūs vaizdai ir garso takelis žiūrovus tarsi panardina į jaudinančią, didelių vidinių pokyčių kelionę pamažu įveikiant realias ir įsivaizduojamas kliūtis.“ (Aistė Račaitytė)

Daugiau Mažiau
Animacinis
Animaciniai
2019
01 val. 15 min.
Gints Zilbalodis
Gints Zilbalodis
Gints Zilbalodis
Kino Pavasaris Distribution

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2020 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.