Prisijungti
Ieškoti
Vienatvės gaudesys

Vienatvės gaudesys

Rež. Agnė Marcinkevičiūtė

> Žiūrėti filmą 34 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Vienatvės gaudesys
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!

Filmo aprašymas:

Filmo autoriai gilinasi į rašytojos Jolitos Skablauskaitės būtį ir jos mintis, kuriant naująjį romaną “Žiežulės”. Tai vienuoliktoji rašytojos knyga. Skaitytoją pakeri mįslingas Jolitos romanuose sukurtas pasaulis, kurį nuo mūsų įprastos kasdienybės ir realijų skiria šviesmečiai.
Kas yra tokio keisto pasaulio kūrėja ir iš kur tokia fantazija, iš kur toji įtaiga? Pati rašytoja teigia, kad tikrovė yra slogi, niūri, niekinga, beprasmė - reikia pakilti virš tikrovės.
Jolita iš pirmo žvilgsnio stebina savo abejingumu buičiai, liguistu jautrumu netgi vėjo dvelksmui, Ji -nedidelio ūgio, trapi, nenusakomo amžiaus moteris. Bet artimiau su ja susipažinus, būsime priversti sutikti, kad Jolita yra labai stipri, jauna keliautoja, įveikianti beribius atstumus laike ir erdvėje, o jos vienkiemis pilnas menininkės sukurtų žmonių bei kitokių esybių. Ir tada… patikėsime išlaisvinančia kūrybos galia.

Daugiau Mažiau
Dokumentinis
Dokumentika
2014
0 val. 34 min.
Audrius Kemežys
Titas Petrikis
Arūnas Stoškus
Studija 2

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami.

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2019 © AVAKA