Prisijungti
Ieškoti
Žalieji muškietininkai

Žalieji muškietininkai

Rež. Jonas Ohman

> Žiūrėti filmą 78 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Žalieji muškietininkai
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!

Filmo aprašymas:

„Žaliųjų muškietininkų“ centre – nepriklausomybės atgavimo laikotarpiu Kaune įsikūręs ekologinis klubas „Atgaja“ ir jo iniciatorius bei lyderis Saulius Gricius. Radikaliais ir kūrybiškais protestais prieš totalitarinę sistemą „Atgaja“ smarkiai prisidėjo prie augančio Nepriklausomybės atgavimo judėjimo, o šio klubo lyderis Saulius Gricius paliko neištrinamą pėdsaką moderniosios Lietuvos istorijoje.

Į amžinybę išėjusio Sauliaus Griciaus bendražygiai, buvę ir esami „Atgajos“ klubo nariai, kurie iki sielos gelmių degė žalesnės ir teisingesnės nepriklausomos Lietuvos idėjomis, dalinasi savo atsiminimais apie judėjimo lyderį, protesto akcijas, Ekologinį ir Taikos žygius. Prisimindami praeitį jie plaukia upėmis pro tas vietas, kuriose vyko svarbiausi „Atgajos“ įvykiai.

„Tekantis vanduo, kuris supa artimai S. Gricių pažinojusius legendinio ekologinio judėjimo dalyvius, tapo pagrindiniu filmo motyvu, simbolizuojančiu gyvenimo ir laiko tėkmę“, – teigia švedų režisierius Jonas Ohmanas.

Daugiau Mažiau
Dokumentinis
Dokumentika
2015
01 val. 18 min.
Jonas Ohman
Jonas Ohman
Teresa Rožanovska
Ketvirta versija

Susiję filmai

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami.

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas


2014-2019 © AVAKA