Prisijungti
Ieškoti
Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas

Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas

Rež. Pawel Debski, Anne Magnussen

65 min. Filmas skirtas tik asmeninei peržiūrai.
Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas
Filmo subtitrai  :  lietuvių, anglų
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!Filmo aprašymas:

Kalbų mokymasis prilygsta įsimylėjimui. Bet kai didžio lingvisto meilė princesei buvo atstumta, jis ją dar kartą įsimylėjo 75 kartus.

Šis filmas apie nepaprastą neturtingo kunigo sūnų – Jurgį Julių Justą Zauerveiną Girėną (gimusį 1831 m. Honoveryje, mirusį 1904 Kristianijoje/Osle) ir jo gyvenimo meilę Princesę Elizabetą, vėliau tapusią Rumunijos karaliene.

Psichologinė drama apie genealų, bet kompleksuotą žmogų. Jo humaniškos vertybės buvo aplenkusios laiką. Jis buvo labiausiai apšmeižtas žmogus Vokietijos žiniasklaidoje.

Zauerveinas gyveno tuo metu, kai Prūsija, Prancūzija ir Anglija kūrė savo valstybes ir kūrė savo nacionalinį identitetą, kuris gynė vieną valstybinę kalbą, to pasekoje išstumiant mažumų kalbas ir dialektus. Jurgis Zauerveinas-Girėnas buvo aktyviai įsitraukęs į lietuvių, gyvenančių Rytų Prūsijoje judėjimą. Jis parašė eilėraščius ir dainas daugelyje kalbų. Lietuvoje žmonės patriotiškai gieda giesmę, sukurtą pagal poeto eiles "Lietuvininkais mes esam gimę", kuri tapo neoficialiu nacionaliniu himnu daugumai lietuvių.

Pasakojimas ir pagrindinio veikėjo personažas sukurtas remiantis laiškais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Filmas suformuotas klasikinės pasakos ir dokumentikos realizmo pagrindu, scenarijaus ir vizualine prasme praplėčiant dokumentikos rėmus. Vizualiai mes sujungsime filmo, fotografijos ir archyvinės vaizdo medžiagos elementus su animuotais veikėjais ir žemėlapiais. Šios animacijos taip pat bus sujungtos su pagrindinio veikėjo gyvenimo vietovėmis ir kelionėmis.

APIE REŽISIERIŲ

Anne Magnussen (gim. 1953 m. Bergene, Norvegijoje).

Paweł Dębski (gim. 1985 m. Lenkijoje).

FILMOGRAFIJA

Anne Magnussen: „Nauja viltis“ (2006), „Kasdienybės paveikslas“ (2009), „Laukinė avis, lapė ir meilė“ (2010), „Viržynų deginimo menas“ (2013), „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ (2016, „Kino pavasaris“).

Paweł Dębski: „Medkirtys“ (2012, trumpametražis), „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ (2016, „Kino pavasaris“).

 
Daugiau Mažiau
Animacinis
Dokumentika
2016
01 val. 5 min.
Leiv Igor Devold
Anne Magnussen
Gvidas Kovėra
Paweł Dębski
Beata Walentowska
Neringa Keršulytė
Olav Oyheaug
Valda Bičkutė
Tauras Čižas
Šarūnas Datenis
Gintaras Liutkevičius
Anastasija Marčenkaitė
Ervinas Peteraitis
Justas Valinskas
Živilė Gallego
Anne Magnussen
Mateusz Michalak
Trude Refsahl
Embla Film AS (Norvegija)
Fralita Films
Fumi Studio (Lenkija)

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami.

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto partneris


2014-2018 © AVAKA