Prisijungti
Ieškoti
Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas
 

Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas

Rež. Pawel Debski, Anne Magnussen

65 min.
Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas
 
Filmo subtitrai  :  lietuvių, anglų
Įvertinimas:
***  
Prisijunkite ir balsuokite!
Dalintis per:Filmo aprašymas:

Kalbų mokymasis prilygsta įsimylėjimui. Bet kai didį lingvistą atstūmė princesė, jis ją įsimylėjo net 75 kartus. Filmas pasakoja apie nepaprastą neturtingo kunigo sūnų – Jurgį Julių Justą Zauerveiną Girėną ir jo gyvenimo meilę Princesę Elizabetą, vėliau tapusią Rumunijos karaliene. Pasakojimas ir pagrindinio veikėjo personažas sukurtas remiantis Zauerveino laiškais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Filmas sieja klasikinės pasakos ir dokumentikos realizmą, plėsdamas dokumentinio kino ribas. Zauerveinas buvo aktyvus lietuvių, gyvenančių Rytų Prūsijoje, judėjimo dalyvis. Lietuvoje žmonės patriotiškai gieda giesmę, sukurtą pagal jo eiles „Lietuvninkai mes esam gimę“, kuri daugumai tapo neoficialiu nacionaliniu himnu.

„Animacinė dokumentika – Lietuvoje retai sutinkamas dokumentinio kino žanras, tad tokio žanro filmai džiugina drąsa ir naujų formų paieškomis. Verta susipažinti ir su animacine dokumentika, ir su pagrindinio veikėjo sudėtinga, bet įstabia gyvenimo istorija.“ (M. Valiūnaitė)
 
FILMOGRAFIJA

Anne Magnussen: „Nauja viltis“ (2006), „Kasdienybės paveikslas“ (2009), „Laukinė avis, lapė ir meilė“ (2010), „Viržynų deginimo menas“ (2013), „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ (2016).

Paweł Dębski: „Medkirtys“ (2012, trumpametražis), „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ (2016).
 
Daugiau Mažiau
2016
01 val. 5 min.
Leiv Igor Devold
Anne Magnussen
Gvidas Kovėra
Paweł Dębski
Beata Walentowska
Neringa Keršulytė
Olav Oyheaug

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA

Ši funkcija galima tik prisijungus.
x Prašome patvirtinti jog tikrai norite įsigyti bilietą filmui "..." ir iš Jūsų piniginės bus nuskaityta ... € suma.