Prisijungti
Ieškoti

PANEVĖŽIO PROJEKCIJOS

PANEVĖŽIO PROJEKCIJOS

Filmų peržiūros, pokalbiai apie kiną ir psichologinę sveikatą

Aprašymas:

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su medijų edukacijos ir tyrimų centru “Meno avilys”, dovanoja miesto gyventojams filmų programą ir kviečia pasikalbėti apie emocinę savijautą karantino laikotarpiu. Filmų herojai gyvenimo grožį atranda smulkmenose, o laimę - rutinoje. Ir nesvarbu, ilgiesi artimųjų ar vairuoji autobusą, esi uždarytas namuose ar sergi nepagydoma liga, vaizduotė ir svajonės padės pakilti virš pilkos kasdienybės.

Registracija panevėžiečiams nemokamoms* filmų peržiūroms ir aptarimams: http://bit.ly/3pfxqe7

 „Meno avilio” atrinktus filmus lydės virtualūs susitikimai ir aptarimai ,,Zoom” platformoje, kuriuos moderuos psichologas, tinklalaidės ,,Dialogas” kūrėjas Vitalijus Gafurovas. Filmus kviečiame žiūrėti jums patogiu metu, o drauge aptarti - registracijos formoje nurodytu laiku. Daugiau informacijos apie susitikimus ir jų temas - “Facebook” renginyje https://fb.me/e/1NgmrF7vL .

* Nemokamų peržiūrų skaičius ribotas.


Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA