Prisijungti
Ieškoti

EL PADRE MEDICO - NEMOKAMA FILMO PERŽIŪRA

2020-09-25

Filmą El Padre Medico (rež. V. Puidokas) rugsėjo 26 d. (šmaeštadienį) žiūrėk Kino Fonde nemokamai! 

APIE FILMĄ
Dokumentinio filmo kūrėjai leidžiasi į Brazilijos džiunglių gilumą vedini didingo Aleksandro Ferdinando Bendoraičio (1919-1998) asmenybės mito. Jis byloja apie kilnų gydytoją, pasišventusį misionierių, Antrojo pasaulinio karo pabėgėlį iš Lietuvos, savo rankomis sukūrusį plaukiojančių ligoninių tinklą, teikusį pagalbą tūkstančiams Amazonės baseine gyvenančių žmonių ir įkūrusį dvi veikiančias ligonines. Tačiau pokalbiai su liudininkais, prabangaus asmeninio gyvenimo detalės, sąsajos su nusikaltimais ir tikrosios tapatybės paieškos pradeda griauti filmo kūrėjų planus papasakoti „Motinos Teresės iš Lietuvos istoriją. Sunku patikėti, jog ši dramatiška istorija yra apie tikrą lietuvį Amazonės džiunglėse.

Filmą NEMOKAMAI galima žiūrėti TIK RUGSĖJO 26 D. iki 23:59 VAL. (pasibaigus šiam laikui įsigyta filmo peržiūra automatiškai nustos veikusi).

Parsisiųskite

Parsisiųskite "KINO FONDAS" mobiliąją programėlę iOS ir Android operacinės sistemos įrenginiams (telefonams, planšetėms).

"KINO FONDO" mobilioji programėlė koreguojama, todėl filmai šiuo metu joje neatnaujinami ir yra matomi tik nemokami filmai. 

Parsisiųskite:

App store App store
 

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Projekto rėmėjas


2014-2021 © AVAKA