Prisijungti
Ieškoti

KINO FONDAS KVIEČIA KINO MYLĖTOJUS BURTIS POKALBIAMS APIE FILMUS, KINO INDUSTRIJĄ BEI JOS UŽKULISIUS

2020-09-30

„Kino fondas“, legali kino platforma, kurioje galima rasti Lietuvos ir Europos kino kūrėjų filmus, bei „Vinted“ bendraįkūrėjo Justo Janausko sukurta pokalbių platforma „Vieta“ kviečia atrasti kiną kitaip. Šiandien startavo Kino Fondo žiūrovų grupė, kurioje kviečiami burtis legalios kino platformos Kino Fondas žiūrovai, lietuviško ir Europos kino mėgėjai,  visi, kas domisi kinu bei jo kūrėjais.

Šioje bendruomenėje apie kino industriją bus kalbama iš esmės – nuo trumpametražių filmų gyvavimo ar filmų kūrimo realybės iki piratavimo masto Lietuvoje. Taip pat čia planuojama pristatyti išankstinius Kino fondo filmų seansus, suteikti galimybę pamatyti kino pasaulį iš vidaus – kviesti kūrėjus kalbėti apie filmus bei jų kūrimo procesą.

Darius Vaitiekūnas_1„Siekiame, kad bendruomenėje vyktų ne tik diskusijos apie peržiūrėtus filmus, tačiau ir nenuobodi šviečiamoji veikla. Čia dalyvaus prodiuseriai, režisieriai, aktoriai bei kiti kino kūrėjai, tad žiūrovai turės unikalią galimybę iš arti susipažinti su peržiūrėto filmo kūrimo procesu ir sužinoti apie jo užkulisius. Nariai galės patys gyvai bendrauti su bendruomenės svečiais, klausti, dalintis peržiūrėtų filmų įžvalgomis, diskutuoti ir atrasti bendraminčių“, – pasakoja asociacijos AVAKA, kuri įgyvendinama projektą Kino Fondas,  vadovas Darius Vaitiekūnas.   

Mokyklos, universitetai bei visos kitos ugdymo įstaigos taip pat bus aktyviai kviečiamos burtis į Kino Fondo žiūrovų grupę tam, kad jaunimas turėtų galimybę susipažinti su nacionaliniais filmais, legaliomis kino platformomis bei kino kūrėjais. Čia bus vystomos edukacinės temos, išties paįvairinsiančios ugdymo procesą.

Indrė Viltrakytė„Vieta“ yra etiška, nemokama ir galimai malonesnė alternatyva kitoms pokalbių platformoms. Čia nėra jokių reklamų ir algoritmų parinkto turinio – kiekvienas vartotojas gali jungtis prie tų bendruomenių, kurios jam iš tiesų įdomios. Arba – kurti savo bei taip suburti įdomią, smalsią ir tobulėti siekiančią grupę žmonių”, – pasakoja „Vieta“ vadovė Indrė Viltrakytė. „Neabejojame, kad ši kino bendruomenė taps erdve žiūrovams iš arčiau pažinti kūrėjus, aktyviau domėtis kinu, o kūrėjams – suteiks galimybę betarpiškai bendrauti su savo auditorija“.

Atvira grupė „Kino Fondo žiūrovai“ pasiekiama čia: 

 

 

 

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto partneris

Projekto partneris


2014-2023 © AVAKADEMIJA, VŠĮ